رادیو انتخابات آغاز به کار کرد

رادیو انتخابات به صورت ۲۴ ساعته و با هدف تبیین و اطلاع رسانی از مهمترین رویداد‌های انتخابات ریاست جمهوری، برنامه‌های مختلفی را تا پایان برگزاری این رویداد به روی آنتن می‌برد.

مخاطبان می‌توانند در سه بخش خبری و از ساعات ۹، ۱۵ و ۲۰ آخرین اخبار را دریافت کنند. همچنین در کنار بخش‌های مختلف خبری، دیگر برنامه‌های این رادیو نیز با ارائه تحلیل، گفتگو، گزارش و میزگرد هموطنان را همراه می‌سازد.

بر این اساس برنامه‌های منتخب این شبکه به شرح ذیل اعلام می‌شود:
متولد ایران (مجله صبحگاهی) از ساعت ۷:۰۰ تا ۸:۳۰، این برنامه با رویکرد اطلاع رسانی و با هدف «ارائه تحلیل‌های درست و منطقی از فضای انتخابات کشور و هدایت مخاطبان به سمت و سوی انتخاب درست» استفاده از ظرفیت‌های مختلف برنامه سازی مانند: بسته‌های کوتاه با ساختار‌های نوین، گزارش‌های مردمی، مستند‌های کوتاه، مسابقه و … به منظور رنگ آمیزی مناسب‌تر برنامه تدارک دیده شده است.

زنده باد مردم (مجله نیمروزی) از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۱۱:۳۰؛ این برنامه با رویکرد «اطلاع رسانی و تبیینی ـ تحلیلی» و با هدف «افزایش حضور و مشارکت مردم در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری» طراحی شده است. در برنامه «زنده باد مردم» که از بخش‌های مختلفی همچون: گزارش‌های مردمی، تلفن‌های مردمی، گفتگو و مباحث کارشناسی، مسابقه تلفنی، مستند، ارتباط با ستاد‌های مربوطه و … تشکیل شده، به طور کلی «اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات» را بررسی می‌کند.

برگ برنده (مجله عصرگاهی) از ساعت ۱۸:۰۰ تا ۲۰:۰۰؛ این برنامه با رویکرد «اطلاع رسانی و تفریحی ـ سرگرمی» و با هدف «جذب حداکثری رای اولی‌ها برای حضور در انتخابات و مشارکت در تعیین سرنوشت کشور و انتخاب هوشمندانه» طراحی شده است.

افق‌های نو (مجله شامگاهی) از ساعت ۲۱:۰۰ تا ۲۲:۳۰؛ این برنامه با رویکرد «اطلاع رسانی و تبیینی ـ تحلیلی» و با هدف «دغدغه‌های دولت آینده در موضوعات مختلف و اهمیت انتخاب درست مردم» طراحی شده است. در این برنامه از چهره‌های تاثیرگزار بر اقشار مختلف مردم (افرادی با پشتوانه مردمی بالا) دعوت می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر